Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові розгорівся скандал навколо землі для ФК «Карпати»
24 Січня, 13:16

У Львові розгорівся скандал навколо землі для ФК «Карпати»

Міський голова Львова Андрій Садовий назвав «прикрим непорозумінням» те, що вчора депутати не підтримали виділення ділянки ФК «Карпати» поблизу стадіону Україна.  За цю ухвалу проголосували лише 18 обранців.

«Карпати» просили у міськради частину території стадіону, зокрема нежитлові приміщення, для організації навчально-тренувальних зборів та змагань. Йдеться про земельну ділянку на вул. Липова Алея, 5 площею 8,1 га.

Сьогодні, під час засідання виконкому, Садовий зауважив, що місто повинне підтримати львівський футбольний клуб.

«ФК „Карпати“ має бажання займатися реконструкцією — ми підтримуємо, тому що це наш футбольний клуб. Багато футбольних клубів з’являються і зникають. А „Карпати“ були, є і будуть», – передає zaxid.net слова Садового.

Мер наполіг на повторному включенні питання у порядок денний наступного засідання сесії.

Додамо, після вчорашнього голосування «карпатівці» звинуватили депутата міськради і президента ФК «Рух» Григорія Козловського у тому, що він «відверто і активно агітував депутатський корпус не підтримувати питання «Карпат».

“Що ж до майбутнього «Карпат», то долю клубу буде вирішено вже найближчим часом. Але сотні вихованців клубу, їхні батьки, вболівальники вже знають, кому дякувати за таку «допомогу» і чого варті ці слова», – зазначив виконавчий директор ФК «Карпати» Ростислав Ящишин.

У відповідь той у своєму інтерв’ю назвав намагання отримати цю землю «аферою».

«Якась офшорна кіпрська компанія хоче забрати дану землю. А яке відношення до «Карпат» має ця фірма?» – сказав Козловський.

За даними YouControl, ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» було засновано у 2002 році. Його кінцеві бенефіціари – Хрістакіс Ніколау та Катя Парпі з Кіпру.

Нагадаємо, у червні 2019 року виконком Львівської міськради погодив детальний план території, який передбачає масштабну реконструкцію стадіону «Україна», який орендують “Карпати”. Зокрема, там планують відремонтувати роздягальні з душовими, диспетчерський пункт, зал для прес-конференцій, VIP-ложі. Облаштувати 3-4-поверховий реабілітаційний центр, два готелі та спортзал.

Фото: sport.ua

Схожі новини