У Львові розпочалась реєстрація на фестиваль «Молодвіж» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові розпочалась реєстрація на фестиваль «Молодвіж»
31 Липня, 17:06

У Львові розпочалась реєстрація на фестиваль «Молодвіж»

У Львові вшосте відбудеться Всеукраїнський молодіжний захід «Молодвіж». Сьогодні, 31 липня організатори відкрили реєстрацію на фестиваль, в якому безкоштовно можуть взяти участь усі охочі. Про це повідомили у Львівській міськраді.

«Коли ми з командою почали працювати над концепцією цьогорічного Молодвіжу, зрозуміли, що війна перекреслила мрії багатьох людей і тому тепер нам нелегко наважитись на реалізацію бажаного. Водночас, ми підтримуємо ідею того, що мрії – одна зі складових, яка мотивує нас жити, працювати та продовжувати донатити, а також є першим кроком до відбудови України після реалізації головної мрії – перемоги», – коментує головний координатор заходу Роман Цудний.

Темою 2023 року стане гасло «Нелегко, але мрій!», в центрі якої бажання, щоб молодь дозволила собі мріяти навіть в часі війни та мала потрібні інструменти для реалізації цих мрій.

Захід відбудеться 2 вересня у Львові та є безплатним для відвідувачів. Цьогоріч він зберігає змінений формат і триватиме 12 годин.

Програма заходу поділена на 4 блоки. Організатори зазначають, що останній блок – вечірня програма, яку у 2023 році вирішили повернути в програму.

Реєстрація на Молодвіж відбувається через Telegram-бот. Незабаром у боті з’явиться детальна інформація про програму, спікерів та безпекові заходи.

Відео