Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові розпочалася друга хвиля зарахування у дитсадки
19 Серпня, 11:13

У Львові розпочалася друга хвиля зарахування у дитсадки

Сьогодні, 19 серпня, о 18.00 функція редагування електронних заяв на зарахування дітей до дитячих садків Львова стане недоступною. Відтак почнуть формувати остаточні електронні списки для зарахування. Про це інформує пресслужба міськради Львова.

Завтра о 09.00 батькам, чиї діти будуть зараховані, прийде смс-повідомлення про зарахування дитини до обраного закладу дошкільної освіти. Якщо смс-повідомлення з певних причин не прийде — в електронному кабінеті зміниться статус на “зараховано у заклад…”.

До 1-го вересня батькам необхідно подати документи. Це можна зробити онлайн, увійшовши в електронний кабінет заявки та натиснувши кнопку “Подати документи”. Або ж можна надіслати їх на електронну пошту дошкільного закладу. Завтра її розмісять на дошці оголошень та при вході до закладу дошкільної освіти.

До електронної заявки має бути прикріплена копія свідоцтва про народження і копія документу, який посвідчує пільгу, якщо вона є.

До кінця місяця, після зарахування дітей до другої хвилі, на сайті знову відкриють функцію редагування заявок. У жовтні в садках мають з’явитися вільні місця.

Фото: Волинські новини.

Схожі новини