У Львові розпочинають нове життя: жінка з Донеччини, якій повернули зір, одружилась в лікарні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові розпочинають нове життя: жінка з Донеччини, якій повернули зір, одружилась в лікарні
22 Червня, 17:55

У Львові розпочинають нове життя: жінка з Донеччини, якій повернули зір, одружилась в лікарні

Сьогодні, 22 червня у лікарні святого Луки одружилася пара з Донеччини – Ігор та Наталя. Саме цій жінці медики лікарні повернули зір. Молодят одружив директор медичного закладу. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Наталя, мама трьох діток, після других пологів повністю втратила зір і ніколи не бачила своїх донечок. Минулого місяця у лікарні святого Луки їй зробили операцію – імплантували штучні кришталики, після якої жінка вперше побачила своїх діточок.

«Два роки я зовсім нічого не бачила, і після операції важко було адаптуватися. Зараз я дуже радію, що бачу світ. Мені тут допомогли, тому ми вирішили одружитися в цій лікарні. Раніше в нас не було можливості зробити операцію, а тут допомогли лікарі і небайдужі люди, за що їм велика подяка», — розповіла жінка.

Ігор і Наталя жили у громадянському шлюбі майже три роки та нещодавно вирішили узаконити свої стосунки. Пара попросила провести церемонію у лікарні, скориставшись тим, що під час військового стану головний лікар має право їх одружити.

«Приємно, що наша лікарня отримала таку довіру і честь – узаконити стосунки двох люблячих людей. Такий досвід маємо вперше. Наші спеціалісти відновили жінці зір, і тепер вона має змогу бачити світ і своїх дітей», —зазначив Василь Трунквальтер, директор лікарні святого Луки.

Пара евакуювалась до Львова на початку квітня і планує розпочати тут нове життя.

«Я люблю Україну, люблю наших людей. Ми зважилися приїхати сюди і плануємо залишитися у Львові. Маємо тут вже багато нових друзів, хочемо почати нове життя. Велика подяка і лікарям, і волонтерам, і усім людям, які нас підтримували», – поділився Ігор.

Зазначимо, Наталя почала втрачати зір ще у дитинстві. Діагноз «вроджена катаракта обох очей» їй поставили у рідному Донецьку. Народивши першу донечку, жінка ще бачила тіні та розрізняла яскраві кольори, а от під час вагітності другою – три роки тому – осліпла повністю. Грошей на заміну кришталиків, які подарували б їй зір, родина не мала.

Тому в лікарні святого Луки їй зробили безоплатну операцію, а дороговартісні імпланти для жінки придбали благодійники.

Відео