Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині зафіксували шостий випадок коронавірусу
30 Березня, 13:04
logo-black

На Львівщині зафіксували шостий випадок коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило останні дані щодо ситуації захворюваності на коронавірус. Згідно них, в Львівській області 6 підтверджених випадків.

Під стінами ЛОДА опівдні провели брифінг. Заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут розповів, що з години на годину чекають офіційних даних із столиці.

«Поки не маємо офіційного підтвердження про шостого хворого. Коли отримаємо результати його аналізів, можна буде говорити, звідки ця людина та як могла заразитись, – говорить Когут. – Наразі у нас 5 офіційно підтверджених випадків. Троє із них – члени однієї сім’ї. Клінічних ознак, до речі, у них немає. Вони здорові. В чоловіка і в сина виявлений збудник, вони, безумовно, перебувають зараз під медичним спостереженням. Жінці провели друге дослідження – результат від’ємний. Сьогодні буде проведено третій аналіз. Якщо також результат виявиться від’ємним, можемо вважати, що у нас перший пацієнт офіційно подолав цю недугу».

Як стало відомо, у Львівському обласному лабораторному центрі вже провели понад 70 досліджень на коронавірус. Робити аналізи  там почали минулого тижня. Зараз в області будуть думати, як збільшити кількість лабораторій, які б проводили такі дослідження.
Нагадаємо, відсьогодні у Львові розпочнеться масове тестування на коронавірус. На небезпечну недугу перевірятимуть водіїв громадського транспорту, медиків та соціальних працівників. Дослідження проводитимуть за допомогою експрес-тестів, які місто закупило за кошти благодійників.
Схожі новини