У Львові розповіли, якого лиха наробила вчорашня буря | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові розповіли, якого лиха наробила вчорашня буря
06 Липня, 10:33

У Львові розповіли, якого лиха наробила вчорашня буря

У Львівській міській раді розповіли конкретні наслідки вчорашньої негоди у місті. Кажуть, що у Галицькому районі частково пошкоджено 9 покрівель. Також зафіксували підтоплення на вул. Джерельній, а у парку Цитадель повалило дерева.

“У Франківському районі негода частково пошкодила 7 покрівель за адресами: вул. Наукова, 28, вул. Наукова, 86, вул. В. Великого, 63, вул. Симоненка, 10, вул. Коновальця, 97, вул. Єфремова, 24, вул. Сарʼяна, 3. Також зафіксували підтоплення на вул. Сахарова, а на вул. Горбачевського, 19 впала гілка”,  – уточнили у ЛМР.

У Шевченківському районі частково пошкоджені дві покрівлі та підтопило перехрестя вулиць Липинського – Хмельницького, а також вул. Торф’яну. Також внаслідок негоди пошкоджено близько 10 автомобілів та 70 кв.м. дорожнього покриття.

“У Сихівському районі теж зафіксували незначне підтоплення на перехресті вулиць Зелена – Луганська, у Личаківському – підтоплення на вул. Кукурудзяній, а у Залізничному районі – на вул. Виговській (біля ТРЦ Південний)”, – кажуть у міській раді.

За інформацією ЛКП «Львівсвітло», на вул. Іздрика у Брюховичах пошкоджено мережу зовнішнього освітлення внаслідок падіння дерева. А на вул. В Великого, 59 тимчасово відсутнє вуличне освітлення.

Станом на зараз рух електротранспорту відновлено, окрім маршруту №9 на вул. Торфʼяній, де працює аварійна бригада.

Нагадаємо, негода знеструмила майже 200 населених пунктів Львівської області. Наслідки аварій електрики досі ліквідовують.

Відео