Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові розробили унікальний спортивний додаток для смартфонів
17 Жовтня, 20:41

У Львові розробили унікальний спортивний додаток для смартфонів

У Львові розробили перший в Україні спортивний мобільний додаток “Львів спортивний” . Уже зараз кожен охочий може завантажити його на свій смартфон. Він доступний для користувачів App Store та Play Market, передає “Захід.нет”.

Над його створенням упродовж кількох місяців працювала американська компанія Uventex. Додаток допомагає знайти інформацію про спортивні секції, школи та клуби, які працюють у Львові. Всі вони класифіковані за видами спорту, також вказано місце їхнього розташування.

Для кожного спортивного закладу є контакти. Окрім того, додаток містить стрічку спортивних новин та анонсує нові заходи. Аналогів додатку в Україні не існує.

Заплановано, що надалі у ньому з’явиться ще й інформація про всі фітнес-центри, спортзали та спортивні майданчики Львова. Керівники клубів, яких ще немає у додатку, можуть зголошуватися.

«Вони заповнюють форму, а тоді наш працівник переносить інформацію у систему. Це абсолютно безкоштовно для будь-якого клубу. Ми спеціально це зробили, щоб було максимально доступно», – каже начальник управління молоді і спорту Львівської міської ради Антон Нікулін.

Фото: ілюстрація.

Схожі новини