У Львові розширили програму забезпечення ліками при СМА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові розширили програму забезпечення ліками при СМА
31 Березня, 18:42

У Львові розширили програму забезпечення ліками при СМА

У Львові розширили міську програму забезпечення ліками  із спінальною м’язовою атрофією (СМА). Таку допомогу можна буде отримати безкоштовно як дорослим, так і дітям. Про це повідомило Твоє місто.

 

«Програма забезпечення лікарськими засобами дітей зі спінальною м’язовою атрофією є вкрай потрібною. Але також важливо розширити дію цієї програми не лише на дітей, а й на дорослих, оскільки у нашій громаді є дорослий пацієнт, який потребує таких дороговартісних медичних препаратів. І тепер він теж зможе отримати ліки безкоштовно: половину суми компенсує місто, а половину – компанія Рош», – ділиться Марта Матюшко, керівниця міського управління охорони здоров’я.

Додамо, що спінальна м’язова атрофія (СМА) – це генетичне захворювання, що вражає моторні нейрони у спинному мозку, викликає атрофію м’язів, порушення дихання та ковтання. Хвороба є найбільш поширеною генетичною причиною смерті дітей. За статистикою, саме ця хвороба вражає одного-двох немовлят з 10 тисяч новонароджених. Без належного лікування, недуга призводить до інвалідності та передчасної смерті.

  • 0
  • 52
Відео