У Львові ще двоє людей отруїлись чадним газом – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові ще двоє людей отруїлись чадним газом
03 Травня, 10:50

У Львові ще двоє людей отруїлись чадним газом

Вчора, 2 травня, у Львові, у квартирі на вул. Марка Вовчка, 31-річний чоловік та жінка отруїлись чадним газом. Як повідомили у міській раді, інцидент трапилась близько 23.50.

Потерпілих у стані середнього ступеня важкості доправили до обласної клінічної лікарні. Обставини події встановлюють.

Нагадаємо, вчора у Львові, на вул. Хотинській у квартирі 55-річний чоловік отруївся чадним газом.

Загалом від початку року у місті зафіксували 25 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 50 людей, з них 14 – діти. На жаль, одна людина загинула. Причинами цих отруєнь стало недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення отруєння чадним газом є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. До того ж, мам, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо, то цей комин також має бути чистим. В жодному випадку в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

Відео