У Львові шукають головного освітянина міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові шукають головного освітянина міста
17 Лютого, 10:01

У Львові шукають головного освітянина міста

У Львові оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Небайдужих до розвитку освіти запрошують подаватись на конкурс. Прийняття документів триватиме місяць.

Спробувати свої сили можуть люди із вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, які вільно володіють державною мовою. Кандидати також  повинні мати стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Перевагою при відборі буде стратегічне бачення збалансованого розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Львова та досвід співпраці та взаємодії з освітніми середовищами.

Нагадаємо, раніше управління освіти очолювала Зоряна Довганик. У грудні вона написала заяву на звільнення за власним бажанням. Вона обіймала цю посаду з 2015 року. Після звільнення Довганик стала радницею міського голови. Обов’язки керівниці управління освіти виконує Леся Васюта.

Відео