Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові шукають патронатних вихователів: гарантують хорошу заробітну плату
11 Вересня, 09:31

У Львові шукають патронатних вихователів: гарантують хорошу заробітну плату

Управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради запрошує до співпраці батьків, які мають хороший досвід виховання дітей та готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування і потребують тимчасової підтримки, передає Львівська міська рада.

«Зараз у Львові функціонує одна патронатна сім’я, в якій тимчасово влаштовані двоє дітей. Ще дві сім’ї скеровані на навчання патронатних вихователів. Переконані, що патронат може стати дієвим та ефективним соціальним механізмом попередження соціального сирітства, надання шансу батькам змінитись, а також забезпечити виховання дитини з рідними батьками», — кажуть в управлінні «Служба у справах дітей» ЛМР.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Патронатний вихователь не залишається наодинці з проблемами дітей, а є членом міждисциплінарної команди з працівниками служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й іншими дотичними спеціалістами. Обов’язки патронатного вихователя не повинні поєднуватись з іншою трудовою діяльністю.

Обов’язковою умовою є наявність у патронатного вихователя помічника із числа членів сім’ї та проходження спеціального курсу підготовки у Львівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Термін перебування у сім’ї патронатного вихователя визначається потребами дитини та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили влаштування дитини, але не має перевищувати 3 місяці. В окремих випадках його може бути продовжено ще на 3 місяці.

Розмір заробітної плати вихователя становить 10 035 грн, оплата здійснюється за кожен день перебування дитини в сім’ї. Крім того на дітей, влаштованих в сім’ю, виплачується соціальна допомога: для дітей віком до 6 років 3 398 грн, а для дітей від 6 до 18 років —4 236 грн.

Щоб стати патронатними вихователями, необхідно здійснити один з кроків:

— заповнити заявку кандидата у патронатні вихователі для запису на співбесіду;

— звернутися в управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1 (каб. 524) або за тел.: 297−58−83, чи на електронну адресу: ditu-lviv@lvivcity.gov.ua.

Схожі новини