У Львові спільнота УГКЦ відкрила сервісний центр для безкоштовного навчання молоді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові спільнота УГКЦ відкрила сервісний центр для безкоштовного навчання молоді
26 Вересня, 17:59

У Львові спільнота УГКЦ відкрила сервісний центр для безкоштовного навчання молоді

Сьогодні, 26 вересня 2019 року, у Львові відкрили та освятили навчальний сервісний центр “AUTOBOSKO Lviv” на базі Молодіжного Навчального Центру ім. св. І. Боско, яким опікується Згромадження отців Салезіян УГКЦ. Освятив навчальні приміщення Митрополит Львівський УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

“Тут молодь буде навчатися ставати добрими майстрами. Вважаю відкриття цього центру великим довір’ям до Бога та неабиякою відвагою священиків цієї спільноти. Так ризикувати можуть лиш салезіяни. Ремонту легкових автомобілів хлопці навчатимуться під пильним оком спеціалістів, щоб належно виконати роботу насамперед на Божу Славу. Добрих майстрів завжди цінять люди, звертаються до них з потребою та довірою. Дуже важливо здобути для автомайстерні клієнтів та добру славу за виконану справу”, – каже Владика Ігор.

У сервісному центрі готуватимуть майбутніх автослюсарів та майстрів з ремонту електроніки, двигунів та автомобілів. Навчання відбуватиметься безкоштовно. Кошти на заснування “AUTOBOSKO Lviv” виділили німецькі та українські меценати.

“Ми опікуємося професійною освітою молоді. Тому дійшли до висновку відкрити нову спеціальність – автомеханіку. Таких фахівців завжди потрібні. Особливо зараз, коли мало молоді іде здобувати професійну освіту. Сьогодні дуже знаковий день для нашого Згромадження”, – говорить настоятель Згромадження Отців Салезіян в Україні о. Кароль Манік.

Фото: Львівська міська рада

Відео