Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату позмагалися у турнірі з бочча
30 Травня, 18:41

У Львові спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату позмагалися у турнірі з бочча

У Львові відбувся обласний турнір із бочча. У ньому взяли участь 15 спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату. Про це пише Захід.нет

Бочча – змагання на координацію. Спершу у гру вводять білого м’яча-джека. А потім учасники по черзі кидають або котять свої кулі якомога ближче до нього. Протистояння триває 4 раунди.

«Бочча тренує моторику і координацію рухів. Залучає м’язи рук та спини. Учасники дуже емоційні. Треба їх заспокоювати, щоб не поспішали», – каже т.в.о начальника львівського «Інваспорту» Володимир Любіжанін

«Я обрав собі тактику: кидаю, а не кочу кулю. Мені так легше поцілити. Відпрацьовував таку тактику у тренувальному таборі. Люблю змагання, тут маю друзів. А так переважно ми сидимо в чотирьох стінах», – каже учасник змагань Володимир Кулик.

Ще один учасник Роман Гутник – професійний лучник, учасник трьох Паралімпійських ігор. Зараз вирішив випробувати себе у бочча.

«Будь-який вид спорту змушує людину концентруватися. Стрільба з лука – це спорт флегматиків, тому що там треба вміти себе зібрати. І в бочча так само треба «приціл свій навести». Щось схоже є в цих видах спорту», – розповідає Роман.

За результатами обласних змагань сформують збірну із 5 спортсменів, яка представить Львівщину на чемпіонаті України, який відбудеться в Одесі через три тижні.

Фото: paralymp

Схожі новини