У Львові стартували безкоштовні курси англійської мови для військових та їх рідних | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові стартували безкоштовні курси англійської мови для військових та їх рідних
12 Квітня, 14:56

У Львові стартували безкоштовні курси англійської мови для військових та їх рідних

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій розпочав нові курси англійської мови для захисників та їх дружин, а також для рідних сімей полеглих воїнів. Заняття відбуваються у трьох різних групах двічі на тиждень, і триватимуть три місяці – аби максимально опанувати певний рівень знань. Акцент роблять саме на спілкуванні. Про це розповідають у ЛМН. 

Навчання розраховане на 3 місяці, і тут є три групи: дві – початкового, та 1 – середнього рівнів. У кожній групі – 10 людей. Заняття відбуваються двічі на тиждень за такими локаціями: вул. Пекарська, 41 та вул. Генерала Чупринки, 85 (приміщення головного офісу та відділення центру). Для зручності, охочі могли самостійно обрати час та локацію проведення навчань.

Як розповідає викладачка з 15-річним досвідом, Ольга Ждан, на заняттях  вони працюють як команда, і той, в кого є більше знань, допомагає тим, в кого їх менше. Також, щоб краще зрозуміти рівень знань, перед навчанням Ольга знайомилася з кожним студентом.

 

«Ми працюємо за комунікативною методикою, і наш фокус – на спілкування, але теж додаємо елементи бізнес-англійської, бо більша частина студентів хоче використовувати мову у професійних цілях. Тому на кожному занятті у нас є певні елементи предметно-інтегрованого навчання», – каже Ольга.

 

Чому сьогодні вкрай важливо вивчати англійську і як це сприяє соціалізації учасників бойових дій після повернення до мирного життя, наголосив ветеран, керівник Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Андрій Жолоб.

 

“Найважливіше в житті після армії – це тактична медицина і англійська мова. Тому що з англійською ти є першим, проривним і успішним в будь-якій галузі: чи це медицина, чи соціальна робота, чи наукова. Після війни людський мозок стає дуже обережним. Хочемо чи ні, але наша підсвідомість дуже захищається. Але навчання, пропрацьовування мозку, а особливо англійською мовою, особливо спроба відновлення нейронних і соціальних зв’язків – це те, що одночасно є і саморозвитком людини, і її соціалізацією. Взагалі англійська мова є один з тих містків, який зближує зі світом Україну на всіх рівнях – на військовому, цивільному, науковому», – зауважив Андрій Жолоб.

 

Додамо, що перший в Україні Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій працює уже 8 років. Тут щодня захисники і захисниці, ветерани та їх рідні, а також рідні загиблих Героїв, отримують безкоштовні консультації та допомогу. Це був один із перших в Україні центрів, який створили для воїнів та їх рідних, де вони можуть отримати всю комплексну допомогу за принципом «рівний-рівному». Контакти Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій: м. Львів, вул. Пекарська, 41 (головний офіс) та вул. Генерала Чупринки, 85 (відділення центру).
Телефон: 0739628325.

 

Відео