Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові стартував другий етап кампанії “Без поліетилену”
01 Липня, 11:43

У Львові стартував другий етап кампанії “Без поліетилену”

Відсьогодні до 3 липня у Львові пройде другий етап кампанії «Без поліетилену». Львівські супермаркети пропонуватимуть відвідувачам замінити поліетиленові пакети паперовими та багаторазовими торбинками, пише Захід.нет.

Загалом до акції приєднались вісім торгових мереж, серед них «Ашан», «Рукавичка», «Близенько», «АТБ», «Арсен». У супермаркетах планують звести до мінімуму використання поліетилену.

Супермаркети повністю або частково забиратимуть з торгових залів та кас поліетиленові пакети, пропонуючи покупцям використовувати паперові чи багаторазові торбинки. Замість одноразових рукавичок у відділі кулінарії використовуватимуть щипці, а також продаватимуть товари у тару клієнтів. У «Рукавичці» надаватимуть бонуси за купівлю паперових чи багаторазових торбинок.

Поліетиленовий пакет розкладається сотні років та забруднює навколишнє середовище. У листопаді 2018 року виконком Львівської міської ради ухвалив рішення про обмеження використання поліетиленових пакетів. Відтак, мерія спільно із Zero Waste Lviv розпочала просвітницьку кампанію «Без поліетилену».

Фото: TradeMaster.UA

Схожі новини