регіональні новини
Написати нам
У Львові стартував півмарафон Molokiya Lviv Half Marathon
09 Червня, 10:57

У Львові стартував півмарафон Molokiya Lviv Half Marathon

Сьогодні, 9 червня, у Львові стартував міжнародний півмарафон 4th Molokiya Lviv Half Marathon. Цього року до забігу долучилось близько 3,5 тис. спортсменів з усієї України та з-за кордону. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Марафон отримав 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це — найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

Організатор події, компанія Run Ukraine, зробила три дистанції для забігів: 21  км, 10 км та 4,2 км. Також в межах заходу будуть проходити командний забіг 4×21 км та естафета 4×5 км, призери яких отримають грошову винагороду.

Фінішери головних дистанцій отримають медалі з дизайном, який базується на символіці міста. Всі чотири медалі складаються в довгий візерунок, що дозволяє побачити один цілісний малюнок.

Переможці головної дистанції отримають 8 тис. грн, за друге місце — 6 тис. грн, за третє — 4,5 тис. грн, за четверте — 3,5 тис. грн та 2,5 тис. грн за п’яте місце. Якщо атлет встановить рекорд траси, то він додатково матиме ще 5 тис. грн. Цього року бігуни зможуть між собою позмагатися за додаткову грошову винагороду у 5 тис. грн, якщо подолають головну дистанцію за певний час: чоловіки — за 1:06, жінки — за 1:15. Збільшаться грошові призи також серед вікових категорій: переможці отримають по 1, 2 тис. грн, за друге і третє місця — 800 і 500 грн.

Переможці командного забігу за перше місце отримають 6 тис. грн, за друге місце — 4 тис. грн та 2 тис. грн за третє місце. Також грошову винагороду у розмірі 8 тис. грн отримає команда, яка першою здолає естафету.

Фото: Львівська міська рада

Схожі новини