Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові стартував проект «Франко:Наживо»
25 Листопада, 10:15

У Львові стартував проект «Франко:Наживо»

24 листопада у Львові презентували оновлений Дім Івана Франка

Цей будинок став першим в Україні інтерактивним меморіальним музеєм. У ньому  встановили тачпади, аудіо- та відеотехніку, аби створити елемент присутності власників будинку.

“Для нас дуже важливо змінювати стереотипи, згідно з якими ми сприймаємо наших класиків у вигляді камінних, монументальних пам’ятників і забуваємо про те, що це були живі люди. Більше того, вони практично присутні в нашому житті і ми хотіли би, аби цей момент присутності відвідувач відчув. Є конкретні засоби, технології і методи, як створити цей ефект”, – розповів директор музею Богдан Тихолоз.

В музеї можна буде побачити театралізовані екскурсії, в рамках яких актори в ролі Івана Франка, його дружини та дітей зустрічатимуть відвідувачів та розповідатимуть про життя родини Франків та історію самого будинку.

Ще  там розробили окрему виставу для дітей, за мотивами твору Франка «Коли ще звірі говорили».

Офіційно презентувати проекту «Франко:Наживо» планують у вівторок, 27 листопада.

Проте сьогодні і завтра львів’яни мають змогу прийти до будинку поета і випробувати інтерактивні й театралізовані екскурсії.

Сьогодні в Дім Франка можна завітати до 15:00 та 15:30 включно. В понеділок, 26 листопада, музей запрошує на інтерактивні екскурсії «Живим будинком» до 16:00 включно.

programa_8d772
Схожі новини