Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові стався вибух у каналізаційному люці на тротуарі
13 Лютого, 14:04

У Львові стався вибух у каналізаційному люці на тротуарі

Вибух пролунав вчора, 12 лютого,надвечір на пішохідному тротуарі.  За кілька метрів від люку є будинок. У трьох квартирах і аптеці  вибухова хвиля повибивала вікна. Є один постраждалий – 26-річний чоловік.

Хлопець під час вибуху був удома, йому поранило голову осколком скла. Поріз не глибокий, тому хлопця не госпіталізували, пише ТСН.

Мешканці кажуть, що вибухів було два. Перелякані, вони повибігали на вулицю, бо не розуміли що саме вибухнуло.

«Був такий звук сильний, ми подумали, що вдарились дві машини на вулиці. Ми були в іншій кімнаті підбігли сюди, підійшли до вікна і десь через хвилину стався другий вибух. Був потужний звук, було враження, що граната вибухнула», – каже мешканка будинку Оксана.

Вибухова хвиля зірвала каналізаційний люк та бруківку. Одразу після вибуху місце обстежили рятувальники, поліція з собаками та газовики. Остаточну причину ще не назвали. Попередньо, у каналізації закоротило кабель зв’язку, а от що спричинило сам вибух, остаточно невідомо. Не відкидають і версію про витік метану. Тож сьогодні усі каналізаційні люки у районі обстежують газовики із спеціальним газоаналізатором.

Версію про підрив у поліції виключають, кажуть, вибухових пристроїв на місці не знайшли. Остаточну причину вибуху назвуть після обстеження фахівцями.

Пожильців не виселяли з будинку, вони вже повернулись у свої оселі, замість вибитого скла вікна тимчасово заклеїли плівкою.

Фото: ТСН.

Схожі новини