Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові створять мережу безкоштовних розважальних центрів
09 Березня, 14:01

У Львові створять мережу безкоштовних розважальних центрів

У Львова запускають проєкт «Діти країни: розваги для відваги», щоб допомогти дітям розвиватися і відновлюватися в умовах війни. Мережу створюють волонтери та творчі люди. Це буде мережа небайдужих, мотивованих, зацікавлених людей. Це не бізнес, а спроба порятувати дітей у цій ситуації. Про це повідомляє Твоє місто

Вони проводитимуть заняття для дітей на базі шкіл, бібліотек та інших просторів у різних районах міста. Також планують виїзди до дітей вимушено переміщених осіб, які живуть у школах, садочках тощо.

«Це ініціатива багатьох людей, які розуміють потребу рятувати дітей в умовах воєнної загрози. Діти є дуже вразливими, і стреси, які вони переживають, мають дуже негативне значення для їхнього розвитку та психіки. Ми вирішили рятувати світ мистецтвом і розвагами, які покликані повернути дітям відвагу жити, долати страхи», – розповідає один із співавторів Богдан Тихолоз.  

Мережа матиме єдиний координаційний офіс. Там працюватимуть менеджери, які будуть формувати графік подій та впорядковувати роботу центрів. До офісу небайдужі також зможуть привезти фарби, олівці, книжки та усе, що потрібно для дитячого розвитку. 

Заняття з дітьми відбуватимуться по всіх районах Львова – у школах, бібліотеках та інших локаціях, які здатні це просувати. Графік подій і мапу центрів можна буде переглянути на інформаційному ресурсі, який планують невдовзі запустити. Також буде телеграм-канал, до якого можна буде долучитися. 

«На наших інформаційних ресурсах люди матимуть доступ до палітри можливостей, де вони зможуть обрати, де і коли їхній дитині зручніше займатись. Це будуть як заняття в певних центрах, які будуть вказані, так і виходи до дітей, де вони компактно проживають. Особливо йдеться про дітей переміщених осіб, тому що часто вони живуть у школах, садочках тощо», – пояснює Богдан Тихолоз. 

У ініціативі задіяні передовсім актори, художники, музиканти, дитячі письменники, соціальні педагоги, психологи, освітяни, музейники та інші. Вони готові працювати на волонтерських засадах. Наразі проект «Діти країни: розваги для відваги» створює мережу таких людей та розгортає мережу центрів, де вони зможуть проводити заняття.

Схожі новини