Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові створять перший урбан-парк: де саме
11 Лютого, 18:19
logo-black

У Львові створять перший урбан-парк: де саме

Цьогоріч у 30 великих містах України з’являться 30 урбан-парків. Кожен парк буде унікальним і розробляється з урахуванням особливостей кожного міста та локації. Концепції парків будуть презентовані у березні-квітні, а старт першого будівництва планується вже у березні 2022 року.

З’явиться сучасний урбан-парк і у Львові. Його побудують поблизу львівського Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка. Орієнтовне відкриття заплановане на літо, інформують у Львівській ОДА.

“Урбан-парк – це новий формат публічного простору для активного життя. Він створений для сімейного дозвілля, залучення дітей та підлітків до здорового способу життя. В урбан-парку проходитимуть яскраві фестивалі, шоу вуличних культур, всеукраїнські та міжнародні батли та змагання, майстер-класи для популяризації активного способу життя та створення креативного контенту”, – розповідають тут.

В парку для відвідувачів будуть доступні бетонний скейт-парк для катання на скейтбордах, BMX, роликах та самокатах, памп-трек з асфальтною трасою із маршрутами для екстремального катання на скейті, трюкових самокатах, BMX і роликах, стрит-денс – відкрита вулична сцена з трибунами, місцем для DJ та оглядовою зоною для споглядання тренувань та концертів, стрит-футбол – для гри у форматі вуличного футболу, панна-футбол – для креативного футболу з використанням трюків, стрит-бол – вуличні активності під хіп-хоп музику, стрит-воркаут для занять на турніках, брусах, лавках, сходах та стéпах, паркур-траса, простір для йоги, боулдерінг, відомий також як скеледром

Буде у парку і дитячий урбан-парк з сучасною зоною, що складається з міні урбан-парку та зоною для найменших, до яких входить траса паркуру, стрит-воркаут та простір для скелелазіння, де діти до 12 років можуть безпечно займатися спортивними активностями.

Схожі новини