У Львові створюють кампус для дітей-сиріт | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові створюють кампус для дітей-сиріт
29 Травня, 12:12

У Львові створюють кампус для дітей-сиріт

У Львові, на вул. Топольній, 4, створюють комунальну установу «Спільнота» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Там вони зможуть жити у комфортних умовах та проводити час за спеціальною навчальною програмою. Про це розповіли у міській раді.

Зазначається, що у цьому місці зможе мешкати 20 підлітків. Простір матиме два крила, де будуть кімнати для хлопців та кімнати для дівчат. Підлітки проживатимуть там під час навчання у вишах.

Крім того, у кампусі буде бібліотека, простір для навчання та спортзал. Також фахівці розробляють спеціальну програму з фінансової грамотності, лідерства, буде робота з психологом та кулінарні майстер-класи.

«Спільнота – це комунальна установа у форматі малого групового будинку без аналогів в Україні, оскільки вона має абсолютно нову філософію та місію. Основна ціль – підтримати та підготувати талановиту молодь до дорослого життя та сформувати спільноту активних, впевнених у собі та успішних у майбутньому молодих людей, які прагнуть особистісного розвитку», – зазначає представник БФ «Рідні» Тарас Косар.

Додамо, комунальну установу «Спільнота» планують відкрити восени.

Відео