У Львові створили аудіосеріал про Леся Курбаса | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові створили аудіосеріал про Леся Курбаса
12 Грудня, 15:41

У Львові створили аудіосеріал про Леся Курбаса

Команда Львівського академічного Театру імені Леся Курбаса створили аудіосеріал «Горизонти Курбаса» про життя та творчість режисера.

Як повідомили у театрі, вже з 1 грудня епізоди аудіосеріалу виходять в ефірі «Радіо Сковорода» та викладаються на подкастингових платформах для вільного прослуховування.

«Горизонти Курбаса» / «Horizons of Kurbas» — аудіальний мистецький проєкт, який має на меті розширити горизонти пізнання феномену постаті видатного режисера-новатора Леся Курбаса, його важливе значення для українського театру в контексті минулого та сучасного. Слова митця звучать голосом актора театру Андрія Водичева.

У серіалі представлено багато цінних архівних матетріалів, зокрема: режисерський щоденник, вибрані статті і лекції Леся Курбаса з режисури та акторської майстерності. Також відбуваються розмови із професіоналами з театральної сфери, які розкривають основні контексти та акценти часу, в якому жив і творив геніальний український режисер, знищений радянською владою.

Послухати епізоди документального аудіосеріалу «Горизонти Курбаса» можна у вільному доступі на відкритих подкаст-платформах.

Відео