У Львові створили карту з квітковими локаціями міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові створили карту з квітковими локаціями міста
08 Квітня, 14:33

У Львові створили карту з квітковими локаціями міста

Управління туризму та управління екології Львова розробили «Квіткову карту Львова», на якій нанесено актуальні місця цвітіння квітів та дерев у місті. Про це повідомляє ЛМР.
Як зазначають у міській раді, карта стане помічником для тих, хто хоче помилуватися красою цвітіння квітів та дерев у Львові, відкрити для себе нові мальовничі місця чи зробити квіткові фотографії. Там можна знайти місця цвітіння тюльпанів, сакур, магнолій і тд. На мапі відображено понад 50 локацій по всьому місту, які постійно оновлюватимуть, щоб користувачі отримували найактуальнішу інформацію.

«Львів навесні особливо чудовий. Ми хочемо, щоб спостереження за цвітінням квітів та дерев стало додатковою можливістю для львів’ян та гостей міста наповнитися позитивними енергією та емоціями. В час війни люди дуже потребують краси, світлих емоцій, спілкування та подій, які допоможуть наповнитись енергією. Карта – це перший крок, який допоможе скласти індивідуальний маршрут квітковим Львовом, відвідати маловідомі локації та ще краще познайомитися з містом», – зазначає Христина Лебедь, начальниця управління туризму Львова.

Додамо, що окрім квіткової карти місто спільно з бізнесом готують у Львові багато тематичних подій і заходів, об’єднаних навколо теми цвітіння: художні пленери, музика, ярмарки, квіткове меню в закладах міста, майстер-класи з догляду і вирощування композицій, флешмоб квіткових фото чи відео. Це все заплановано на період з середини квітня до середини травня, що, окрім цвіту, включає в себе ще й День міста і Великдень.

Відео