Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові створили першу об’єднану платформу протидії Сovid19 –  RAZOM2020
01 Квітня, 11:32
logo-black

У Львові створили першу об’єднану платформу протидії Сovid19 – RAZOM2020

У суботу, 28 березня, на просторах інтренету з’явився сайт RAZOM2020. Це платформа  взаємодопомоги у боротьбі проти коронавірусу на Львівщині. Сайт розробили львівські ІТ-фахівці, яких згуртував digital-маркетолог Маркіян Юринець. 

Платформа об’єднує  різні середовища – медиків, волонтерів та приватний бізнес. На сайті працює актуальна мапа опорних лікарень Львівщини, котрі будуть приймати людей з симптомами коронавірусу. Також на сайті постійно оновлюватиметься інформація про потреби кожного медичного закладу. Важливим є і те, що розробники сайту дають можливість обирати: допомагати конкретному медичному закладу, чи допомагати із конкретним товаром, який потрібен медперсоналу незалежно від закладу. 

Тобто, якщо благодійник хоче допомогти саме лікарні швидкої допомоги чи інфекційній – це можна зробити цільово на RAZOM2020.

 

“Також на сайті можна реєструватися волонтерам. Це можна зробити, заповнивши невелику анкету про свої ресурси для допомоги та зазначивши свій район проживання. На RAZOM2020 передбачена також функція “Підвезу”, яка допомагає дістатися на роботу чи додому тим медпрацівникам, хто не може залишатися вдома”, – каже LMN розробник платформи Маркіян Юринець.

Розробники платформи також пропонують варіант співпраці з малим бізнесом: на RAZOM2020 є можливість продавати свої товари та послуги. Для цього треба підготуватися до прийому замовлень у телефонному режимі та організувати якісну доставку до клієнта. Таким чином створюється можливість пережити карантин з меншими втратами для власної справи та важливий елемент підтримки для львівських кафе, ресторанів, маленьких крамничок чи магазинчиків.

“Мій багаторічний досвід співпраці зі світовими компаніями і мережами дає розуміння, який саме ресурс здатен ефективно допомагати людям у складних та незрозумілих ситуаціях. Боротьба з коронавірусом суттєво відрізняється у плані волонтерства від будь-яких відомих до цього кампаній. Зараз ми не можемо скликати людей до масових акцій чи спільних офлайнових дій, але маємо бути як ніколи згуртовані у своїх ініціативах. Я запропонував таку концепцію платформи, і ми з колегами за 8 днів створили і пропрацювали RAZOM2020” – додає Маркіян Юринець.

За словами розробника, найважче було об’єднати великі масиви даних на мапах, бо лікарні, волонтери, бізнес – це все різні “рівні” роботи. Тепер головне завдання – завершити функції в розробці і масштабувати проект та поширити в інші регіони.

  • 0
  • 259
Схожі новини