У Львові судитимуть посадовця-колаборанта з Бердянська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові судитимуть посадовця-колаборанта з Бердянська
12 Березня, 16:32

У Львові судитимуть посадовця-колаборанта з Бердянська

У Львові судитимуть за колабораційну діяльність псевдопосадоця з Бердянська. Про це повідомили у Львівській обласні прокуратурі.

Наразі до суду скеровано обвинувальний акт стосовно громадянина України у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

“Слідством встановлено, що в тимчасово окупованому Бердянську обвинувачений добровільно зайняв посаду директора в незаконному органі влади рф. Мова йде про «Комунальное предприятие «Бердянскводоканал» военно-гражданской администрации города Бердянска»Перебуваючи на псевдопосаді, чоловік налагодив активну взаємодію з окремими представниками медіа. Протягом 2022-2023 років фігурант давав інтерв’ю, де висвітлював діяльність окупаційної адміністрації, які в подальшому розповсюджувались на багатотисячних проросійських Telegram-каналах”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Додамо, що у своїх ефірах він висловлював вдячність окупаційному керівництву адміністрації та зазначав, що рф надає значну допомогу для функціонування підприємства, чого не було при «колишній владі».

Таким чином, шляхом просування російських наративів, обвинувачений проводив інформаційну діяльність, спрямовану на дискредитацію української держави.

Відео