Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові судитимуть угрупування, яке займалося сутенерством
24 Травня, 18:39

У Львові судитимуть угрупування, яке займалося сутенерством

Прокуратура Львівщини  завершила досудове розслідування стосовно трьох жителів області, яких звинувачують у створенні та утриманні місць розпусти, а також у забезпеченні заняття проституцією щодо кількох осіб, в складі організованої групи.

У червні минулого року 36-річний чоловік створив стійку організовану групу до якої увійшли 22-річна яворівчанка, 26-річний чоловік з Великих Мостів та ще одна особа, матеріали щодо якої виділили у окреме провадження.

“Щоб надавати послуги сексуального характеру зловмисники винаймали квартири у Львові. До своєї  діяльності залучили шестеро дівчат з Львівщини. За свої «послуги» повії отримували 1200-1400 грн за годину. Половину суми віддавали сутенеру, а ще частину – водієві, який відвозив їх у потрібне місце”, – кажуть у прокуратурі Львівщини.

Члени угрупування створили рекламу у Інтернеті, де вказували номер адміністраторки. Саме через неї здійснювався попередній запис клієнтів.

Викрили правопорушників 14 листопада 2018 року.

Під час обшуку будинків співорганізаторів та виконавця поліцейські виявили та вилучили мобільні телефони із сім картками, через які здійснювався зв’язок із клієнтами та повіями, банківські картки та інше.

Перше засідання у Галицькому районному суді м. Львова призначено на травень цього року.

Фото: media.az

Схожі новини