У Львові святкують Китайський Новий рік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові святкують Китайський Новий рік
01 Лютого, 16:55

У Львові святкують Китайський Новий рік

Від сьогодні, 1 лютого, і до 5 лютого вже ввосьме відбудеться масштабне святкування Китайського Нового року у Львові. Цьогоріч буде три сцени, яскрава шоу-програма на трьох локаціях, презентації, арт-виставка та гучні вечірки протягом п’яти днів.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«В понеділок буде кульмінація святкування. Оскільки Китайський Новий рік припадає як раз з 4 на 5 лютого. Ми заздалегідь підготувалися, щоб для наших туристів для гостей міста Львова було зручно відчути свято Китайського Нового року.

Цьогоріч найбільшою родзинкою святкування буде програма світлового і танцювального шоу, але окрім того у нас будуть ще три додаткові локації святкування — це площа Ринок, палац Потоцьких, площа позаду музею Арсенал, і у клубі Малевичі будуть декілька вечірок тематично-присвячені Китайському Новому року”, — розповівголова управління міжнародної організації України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик.

Головну сцену розташують на площі Ринок.  Там також відбуватиметься основна програма: китайське новорічне дійство, хода яскравих китайських драконів, вогняне світлове шоу. На великому екрані усі охочі зможуть побачити трансляцію зі святкування Нового 2019 року з найбільших міст Китайської народної республіки.

Ще двома локаціями святкування буде Львіський палац мистецтв та площа за Арсеналом. Там люди зможуть фотографуватися біля великої фотозони, а  настрій під сучасну електронну музику створюватимуть топ-діджеї.

Також з 1 по 5 лютого в найбільшому нічному клубі міста — «Malevich» відбуватимуться масштабні вечірки у китайському стилі, а також феєричне відкриття події та зустріч Нового 2019 року за китайським календарем.

Усю програму святкування можна переглянути тут.

Відео