У Львові та Дрогобичі сьогодні можна послухати джаз | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові та Дрогобичі сьогодні можна послухати джаз
30 Квітня, 11:52
logo-black

У Львові та Дрогобичі сьогодні можна послухати джаз

Сьогодні, 30 квітня, відзначається міжнародний день джазу. З цієї нагоди, о 18.00, в Львівській національній філармонії відбудеться концерт. Участь в ньому візьмуть музичні колективи з усієї України: Medicus, FIJI Band, Usein Bekirov Jazz Project, Big Band Lviv Jazz Orchestra.

Також одним з виконавців буде молодий колектив Lyudkevych Symphony Orchestra, які вчора безкоштовно виступали в Львівському фаховому музичному коледжі ім. С. П. Людкевича. Там можна було наживо почути як знамениті джазові композиції, так і перероблені під джаз мелодії інших жанрів. Виступ вражав своєю динамікою, ліричністю та контрастністю. Молодим музикантам вдалося показати як звучить джаз без жодних обмежень, у повному діапазоні можливого звучання. Оскільки грав цілий оркестр, то можна було почути комплексні композиції, яких не почуєш від малих колективів. На сцені співало багато вокалісток, як сольно так і гуртом. Глядачі довго аплодували стоячи.

Якщо ви хочете побачити їх разом з іншими музичними колективами, але не можете прийти на концерт, буде онлайн-трансляція.

Також сьогодні, о 15:00, в Дрогобичі на Площі Ринок буде виступати Лабораторія Джазу.

Вадим Дубенчук

Відео