У Львові та інших містах України пройде 11-й Чілдрен Кінофест | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові та інших містах України пройде 11-й Чілдрен Кінофест
15 Травня, 14:43

У Львові та інших містах України пройде 11-й Чілдрен Кінофест

Найбільший дитячий кінофестиваль України з 7 до 16 червня знову пройде в кінотеатрах 10 міст, зокрема й у Львові. Про це LMN повідомили організатори.

Вже традиційно Чілдрен Кінофест відбуватиметься у гібридному форматі:

 • фестивальні покази триватимуть одночасно в обраних кінотеатрах Києва, Львова, Вінниці, Житомира, Дніпра, Луцька, Одеси, Полтави, Хмельницького та Чернігова;
 • для онлайн-перегляду організатори підготували спеціальну програму “Коли ще звірі говорили”.

Покази в кінотеатрах та онлайн — безоплатні за умови попередньої реєстрації, яка розпочнеться 30 травня.

Для реєстрації групах понад 5 осіб варто звернутися до місцевого координатора.

Організатори покажуть малечі 7 нових стрічок з різних європейських країн:

 • Фільм-відкриття «Королівство Кенсуке» (Велика Британія, Люксембург, Франція) — торішній учасник головного анімаційного фестивалю світу в Аннесі, цьогорічний призер Британської анімаційної премії та Дитячого міжнародного кінофестивалю у Нью-Йорку. Це історія про хлопчика та його вірного собаку, які опиняються на безлюдному острові після шторму;
 • «Ніна та секрети Їжачка» (Франція) ще один учасник анімаційного фестивалю в Аннесі від творців мультфільму «Хлопчик-фантом» — гіта Чілдрен Кінофесту 2016 року. Головна героїня — дівчинка, яка разом із другом та уявним їжачком намагаються розшукати скарб на фабриці.
 • «Тонда, Славка і чарівне світло» (Угорщина, Словаччина, Чехія) — фентезі-анімація про пригоди особливого хлопчика, що світиться від народження, та його сусідку з чарівним ліхтариком.
 • «Детективи звіропоїзда» (Норвегія) — анімаційна пригода в дусі детективів Аґати Крісті. У центрі сюжету — викрадення цінного винаходу, яке розслідує команда друзів.
 • «Пташина скеля» (Ірландія) — творіння студії Cartoon Salloon, за плечима котрої — номінації на «Оскар» за анімаційні фільми «Пісня Моря» та «Годувальниця». Це історія для найменших про пташку та її друзів, які рятують від небезпек єдине яйце, знесене на їхньому острові цього року.«Окейдякбувай» (Нідерланди) — ігрова стрічка, призерка юнацького журі конкурсу Міжнародного дитячого кінофестивалю в Чикаґо. Головні героїні — підлітки Джеймі та Іман, які тікають зі школи для дітей з порушенням слуху, щоб навідати бабусю однієї з дівчат.
Ще буде фільм-сюрприз, який представлятиме у міжнародному конкурсі Німеччину.
Натомість у онлайн-кінотеатрі на глядачів і глядачок чекатиме спеціальна програма “Коли ще звірі говорили”:
 • “Паця” — комедійна історія про порося, яке потрібно дресувати.
 • “Неймовірна подорож на Північний полюс” — заснована на реальних подіях історія чотирилапої учасниці полярної експедиції на дирижаблі.
 • “Гол!” — мультфільм про маленького крота Манго, який ось-ось повинен вийти на роботу шахтарем, хоча мріє стати професійним футболістом.
 • “Зоопарк” — сімейний фільм про друзів, що намагаються врятувати тварин з місцевого зоопарку Белфаста під німецьким бомбардуванням у 1941 році.
 • “Піпі, Пупу та Розмарі: Таємниця викрадених нот” — анімація про великий святковий  концерт  лісових  жителів, який опинився під  загрозою.
Відео