«Будинок, з якого відпала штукатурка, – це триповерховий житловий будинок. Він не є пам’яткою архітектури і перебуває на обслуговуванні нашого ЛКП.
У 2023 році, коли у Львові впродовж двох місяців комунальники масово перевіряли стан балконів по всьому місту, балкони цього будинку також обстежували. Стан балкону на другому поверсі тоді комісія визнала незадовільним та таким, що потребує ремонту. Власнику квартири було повідомлено про програми співфінансування ремонту балконів, які діють у місті (80% вартості ремонту оплачує місто, а 20% мешканці) .
ЛКП «Княже місто» неодноразово нагадувало власнику квартири про необхідність ремонту. Також мешканці отримували детальну інформацію щодо програм співфінансування, однак, на жаль, заявка на ремонт від власника так і не надійшла», – повідомили у Галицькій районній адміністрації.