Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові цілодобово працюватимуть аптеки та продуктові магазини
13 Березня, 18:06

У Львові цілодобово працюватимуть аптеки та продуктові магазини

Сьогодні у Львівській міській раді на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС прийняли низку важливих рішень щодо карантину. Вирішили виділити додаткові кошти на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень та іншого медичного обладнання. Продуктовим магазинам та аптекам рекомендували перейти на цілодобовий режим роботи. А виконавчий комітет ЛМР виділив близько 50 млн грн на закупівлю обладнання та засобів дезінфекції для міських лікарень та комунальних установ, йдеться на сайті ЛМР.

У Львові заборонили усі масові заходи. У разі термінової необхідності за окремим рішенням штабу може бути дозволено зібрання до 50 осіб, які стосуються забезпечення життєдіяльності міста.

«Ми бачимо в певні години велике скупчення людей в магазинах, а це не є добре. Важливо, щоб люди могли собі розподілити час, бо місто живе. Ми аналізуємо всю ситуацію, яка є у світі, ми повинні бути максимально готові», — пояснив міський голова Львова Андрій Садовий рішення про цілодобову роботу закладів.

За виділені гроші придбають медичне обладнання та засобів для лікарень, антисептичні засоби для міських ЦНАПів та комунальних установ.

«Виконком виділив 40 мільйонів гривень для закупівлі обладнання штучної вентиляції легень та моніторів пацієнта для лікарні швидкої допомоги. Ще 4 мільйони гривень виділили для інформативно-діагностичного корпусу міської дитячої лікарні на вулиці Орлика. 5 мільйонів гривень виконком виділив на закупівлю антисептиків та засобів дезінфекції для міських лікарень та ще 500 тисяч гривень – для дезінфекції міських ЦНАПів», – повідомила заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Окрім того, виконком вирішив проводити спрощену процедуру закупівель медичного спрямування.

До 3 квітня у Львові не працюватимуть бібліотеки, медіа теки, музеї, театри, органний зал та філармонія, народні доми, кінотеатри, Міський молодіжний центр, концертні зали та дитячі розважальні центри. На час карантину закрили всі спортзали та басейни.

Також прийнято рішення, що стосується готельної сфери. Якщо гість готелю має ознаки зараження вірусом і відмовляється від виклику швидкої для обстеження – готель залишає за собою право відмовити у поселенні у одноособово у порядку.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини