У Львові учні молодшої школи з понеділка повернуться за парти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові учні молодшої школи з понеділка повернуться за парти
10 Листопада, 11:35

У Львові учні молодшої школи з понеділка повернуться за парти

У Львові відновлюють очне навчання для учнів 1-4 класів міських шкіл. Відповідне рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС під час засідання 10 листопада, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Так, згідно з рішенням комісії ТЕБ і НС, з понеділка, 15 листопада, для учнів 1-4 класів поновлюється очна форма навчання.

 

«Поки це рішення стосується лише молодшої школи. Решта карантинних обмежень продовжуються ще на 2 тижні до 29 листопада. Зараз ми перебуваємо на роздоріжжі. Медики відзначають, що наші карантинні заходи дають змогу стабілізувати стрімку динаміку поширення вірусу. Але поки ще зарано говорити про спад епідемії. Наступну комісію проведемо в п‘ятницю. Обговоримо подальші рішення», – повідомив Андрій Садовий.

За словами директора департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, за останній тиждень у Львові покращилась динаміка захворюваності на коронавірус серед дітей. Якщо раніше щодня ковід діагностували у 28-29 дітей, то зараз такий діагноз отримують 9-10 дітей. Тому у місті вирішили відновити навчання у 1-4 класах. Після подальших спостережень за динамікою захворюваності у мерії будуть приймати рішення про відновлення навчання і у старших класах. До роботи з понеділка приступлять лише ті вчителі, хто повністю вакцинований від ковіду або має негативний ПЛР-тест. Зараз у Львові вакциновано 98% педагогів, а 320 тимчасово відсторонили від роботи.

 

Відео