В одному з театрів Львова пройде документальна вистава «Матері Азову. Діалоги сам з собою» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В одному з театрів Львова пройде документальна вистава «Матері Азову. Діалоги сам з собою»
09 Липня, 19:03

В одному з театрів Львова пройде документальна вистава «Матері Азову. Діалоги сам з собою»

Завтра, 10 липня, о 18:30 у Львові відбудеться прем’єра документальної вистави родин захисників Маріуполя «Матері Азову. Діалоги сам з собою».
Як зазначають у Львівській міськраді, вона присвячена 10-й річниці створення полку «Азов» та 2 річниці виходу оборонців з території металургійного комбінату «Азовсталь».

«Матері Азову. Діалоги сам з собою» – це документальна вистава, побудована на основі реальних історій матерів і дружин азовців. В постановці беруть участь жінки, які власне і є учасницями цих історій. Вистава має на меті показати, як матері залишаються наодинці зі своїми думками і переживаннями за найріднішими і накочуються думки. Наскрізною темою проєкту є символізм чекання зустрічі зі захисниками. «Коли ти залишаєшся на самоті, ти починаєш розмовляти з тишею. Твої думки, твої мрії, твої спогади і голос найріднішої Людини у світі. Голос, який ти так мрієш почути…», – йдеться у повідомленні.

Прем’єра відбудется у Першому Театрі. Вхід – вільний, донат вітається.

Вистава була створена Першим театром спільно з Асоціацією родин захисників Маріуполя. В постановці беруть участь жінки, які власне і є учасницями цих історій. Вистава має на меті показати, як матері залишаються наодинці зі своїми думками і переживаннями за найріднішими і накочуються думки. Наскрізною темою проєкту є символізм чекання зустрічі зі захисниками.

Відео