У Львові в ТЦ “Форум” з третього поверху впав чоловік. Як повідомили LMN у пресслужбі поліції Львівської області, потерпілого 20-річного жителя Закарпатської області швидка вже доправила в лікарню.
“Сьогодні на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що у торговому центрі на вулиці Під Дубом особа випала з третього поверху. Правоохоронці встановили особу потерпілого – це 20-річний житель Закарпатської області. Наразі на місці працюють поліцейські Львівського районного управління поліції № 1”, – розповіли там.
За результатами перевірки події буде надано правову кваліфікацію.