Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові вчать балету пенсіонерів
05 Лютого, 17:04

У Львові вчать балету пенсіонерів

Студію балету для дорослих створили у Львові. Більшість учениць жінки, яким за 50. Вони ніколи до того не вчилися танцювати, тим більше не одягали пуанти.

“Дорослих не треба мотивувати, вони самі мотивовані аж занадто, аж бігом. Це є дуже великим плюсом”, – каже Олена Гунька, викладач балетної студії для дорослих, передає 5 канал.

Дорослу балетну школу створили торік у вересні. Це єдина у Львові унікальна студія класичного танцю, для людей різного віку та інтересів. Заняття включає в себе гімнастику, розтяжку та балетний екзерсис, а в майбутньому заняття на пуантах. Тут займаються дівчата, яким ще до 20-ти і ті, які уже вийшли на пенсію. Заснувала студію Євгенія Коршунова – донедавна провідна солістка львівської опери, а тепер солістка Національної опери України.

“Покращується травлення насамперед, бо ми робимо з тілом багато різних вправ, піднімаються внутрішні органи, які вже з віком у нас опускаються, бо ми важке піднімаємо, ну і жінки народжують, теж це класно. Шпагати, пластика, хребет перестає боліти. Я хотіла зруйнувати стереотипи й показати, балетом можна займатися у будь-якому віці”, – говорить Коршунова.

Найстаршій учениці школи 65 років. І вона тільки тепер навчилась сідати на шпагат.

“Ми теж хочемо підтримувати форму. Щоб не ходити повною, а щоб фігура була, стрункість була. Осанка була струнка. Хоча й не думала, що зможу в такому віці сісти на шпагат”, – каже Валентина Єхиванова.

Схожі новини