Не була вакцинована: у Львові від ускладнень ковіду померла 40-річна мати трьох дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Не була вакцинована: у Львові від ускладнень ковіду померла 40-річна мати трьох дітей
20 Жовтня, 16:16

Не була вакцинована: у Львові від ускладнень ковіду померла 40-річна мати трьох дітей

У середу, 20 жовтня, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги від ускладнень коронавірусної інфекції померла 40-річна львів’янка, мати трьох дітей. Лікарі понад дві доби боролися за її життя, але врятувати пацієнтку не вдалося. Як розповідає завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні, доктор медичних наук Наталія Матолінець, вона не була вакцинована і звернулася по допомогу до лікарів дуже пізно, пише Zaxid.net.

За її словами, жінку відразу госпіталізували в реанімаційне відділення, бо її стан був критичний. У неї було 100% ураження легень. Вона перебувала на апараті ШВЛ. Медики робили все можливе, аби врятувати маму дітям, але не вдалося. Найменшій дитині – лише рік.

Наталія Матолінець каже, що 40-річна жінка не була вакцинована. Члени її родині виступили проти щеплення від Covid-19.

Рідні хворої розповіли, що жінка була здоровою, жодного разу не лежала в лікарні, хіба тоді, коли народжувала дітей. Спершу хворобу сприйняли як грип, тому не відразу звернулися до лікарів. І не думали, що це може мати такі наслідки.

Учора у covid-реанімації лікарні було 50 критичних пацієнтів, серед них нема жодного вакцинованого. Немає вакцинованих і серед пацієнтів, які лікуються у стаціонарі.

  • 0
  • 5097
Відео