Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові від завтра не буде гарячої води: стартують гідравлічні випробування
22 Травня, 19:46

У Львові від завтра не буде гарячої води: стартують гідравлічні випробування

У Львові 23 травня розпочинають щорічні гідравлічні випробування теплових мереж. На час проведення гідравліки та ліквідації виявлених пошкоджень теплопостачальні підприємства призупинять подачу гарячої води своїм споживачам. Як тільки комунальники усунуть усі виявлені дефекти, централізоване гаряче водопостачання у місті відновлять. Про це повідомили у міській раді.

Як наголошують в департаменті житлового господарства та інфраструктури, гідравлічні випробування і ліквідація виявлених пошкоджень – запорука стабільного і безаварійного опалювального сезону.

«Гідравлічні випробування необхідні, аби якісно підготувати мережі, котельні, ТЕЦ до нового опалювального сезону. Зокрема, у цей час  зупиняють ТЕЦ-1 для профілактики та ремонту обладнання.

Гідравліка дає можливість побачити технічний стан теплових мереж, зокрема, де є пориви та дефекти, і, відповідно, є змога їх усунути. Слід наголосити, що сама перевірка теплових мереж триває кілька днів, а далі  – ліквідовують виявлені пориви. Тобто час, який відводимо на гідравліку, – це і випробування мереж, і ліквідація поривів.

Саме завдяки проведенню гідравлічних випробувань, у Львова в останні роки немає труднощів з початком опалювального сезону – тепло до осель мешканців подають практично одномоментно. А сам опалювальний сезон проходить  практично без поривів на теплових мережах, які в зимовий час неможливо усунути без зупинки подачі опалення до житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури», – пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР .

Гідравлічні випробовування проводять щорічно після закінчення опалювального сезону. Про терміни відновлення подачі гарячої води обіцяють повідомити додатково. Зазвичай вони тривають трохи більше трьох тижнів.

 

Схожі новини