У Львові відбудеться Чемпіонат України з півмарафону та на дистанції 5 км | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбудеться Чемпіонат України з півмарафону та на дистанції 5 км
08 Серпня, 16:35

У Львові відбудеться Чемпіонат України з півмарафону та на дистанції 5 км

У Львові, 3 вересня відбудеться Чемпіонат України серед дорослих з бігу по шосе на дистанціях 21 км (півмарафон) та 5 км. Офіційний чемпіонат проведуть у межах 7-го Львівського півмарафону від Run Ukraine. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чемпіонат України стане головним відбірковим стартом на чемпіонат світу, що відбудеться у Латвії 30 вересня – 1 жовтня, тому для професійних спортсменів це одні з найважливіших змагань року.

«Наша країна перебуває в стані війни, тому провести такий захід та сформувати збірну команду України непросто. Також необхідно отримати дозвіл від військових адміністрацій міст та областей, виміряти та отримати сертифікацію траси від World Athletics, та знайти безпечне місто (яких в країні зараз немає), яке буде готове взяти все це на себе. Іван Третьяков (організаційний директор Run Ukraine) запропонував для проведення місто Львів в рамках 7-го львівського півмарафону», — каже Сергій Романчук, головний тренер збірної України з видів витривалості.

 

У заході візьмуть участь професійні топатлети країни, серед яких члени національної збірної України.

Траса у Львові буде виміряна та сертифікована World Athletics на 4 роки, а це означає, що всі результати, показані на трасі у Львові, потрапляють до світової та європейської статистики.

Цьогорічний марафон матиме важливу благодійну складову:  гроші від реєстрації будуть передані до Національного реабілітаційного центру “Незламні”.

Реєстрація на марафон триває за посиланням: https://lvivhalfmarathon.org/.

 

Відео