Завтра, 16 липня о 09:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові відбудеться мітинг щодо кадрових змін у Міністерстві оборони України.
Зазначимо, кадрові ротації в уряді та офіційне звільнення Михайла Федорова з посади міністра оборони викликали хвилю обурення серед військових. Захисники, які працюють безпосередньо на лінії зіткнення, називають це рішення критичною помилкою.
Командир батальйону «Свобода» Петро Кузик публічно розкритикував відставку, заявивши, що вона є ударом по обороноздатності країни. За його словами, одним із ключових досягнень Федорова стало подолання бюрократії та налагодження прямої комунікації між військовими й керівництвом Міністерства оборони.
«Це єдиний міністр, при якому реально розпочалася робота на перемогу. Я приїхав до нього, розповів про проблеми на моєму напрямку і вперше за всю війну отримав швидке рішення. Звільнити зараз цього міністра – це був би злочин проти українського війська і проти України. Його команді просто не дали шансу попрацювати», — зазначив Петро Кузик.