У Львові відбудеться перший показ фільму «Я і Фелікс» і зустріч з режисеркою Іриною Цілик | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбудеться перший показ фільму «Я і Фелікс» і зустріч з режисеркою Іриною Цілик
17 Квітня, 12:34

У Львові відбудеться перший показ фільму «Я і Фелікс» і зустріч з режисеркою Іриною Цілик

У Львові сьогодні, 17 квітня, о 18:00 в кінотеатрі «Мультиплекс» у СТРЦ Spartak, а потім о 19:30 в кінотеатрі «Планета Кіно» у Forum Lviv відбудеться спеціальний показ фільму «Я і Фелікс» та зустріч з його режисеркою Іриною Цілик. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Український фільм «Я і Фелікс» вийшов в український прокат 11 квітня і з цієї нагоди команда вирушила в спеціальний тур — серію зустрічей із глядачами та глядачками у різних містах.

Кіно «Я і Фелікс» розповідає історію про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х. У центрі сюжету – його стосунки із сім’єю, друзями, першим коханням, і з колишнім контррозвідником Феліксом, який служив під час війни в Афганістані. Стрічка знята за мотивами книжки «Хто ти такий?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха.

«Це дуже особливий для мене момент – зустріч фільму з українськими глядачами, для яких він найперше і створювався. Цю стрічку сміливо можна назвати глядацькою, хоча водночас це авторське кіно. Тож я сподіваюся, що в кінотеатри прийдуть дуже різні люди. Бо цей фільм не є похмурою депресивною драмою. У ньому багато легкості, гумору, кольорів, знайомої вам музики. Я сподіваюся, цей досвід стане для багатьох доволі щемкою емоційною мандрівкою», – розповідає режисерка Ірина Цілик.

Світова прем’єра «Я і Фелікс» відбулася на 38-му Варшавському міжнародному кінофестивалі, а перший український показ — в межах Київського тижня критики у 2022 році. Фільм також отримав спеціальну нагороду 53-го італійського кінофестивалю Giffoni у категорії Generator +16 (The CGS AWARD), спеціальну відзнаку FILMFEST HAMBURG від КМКФ «Молодість» та відзнаку в конкурсі ігрового кіно Ukraina Festiwal Filmowy у Варшаві.

Відео