Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбудеться благодійне свято «В гостях у Василя і Маланки»
18 Грудня, 21:20

У Львові відбудеться благодійне свято «В гостях у Василя і Маланки»

Свято відбудеться 13 січня у Львівській духовної семінарії Святого Духа. Воно триватиме з 18:00 по 23:00. Про це повідомляє Твоє місто.

Організатори БО «Фундація Духовного Відродження» підготували спеціальні частування та розважальну програму для дітей та дорослих.

 

«Дитяча програма наповнена майстер-класами. Зокрема, будемо робити різні іграшки, бавитися в пальчиковий вертеп, будувати сніговиків зі шкарпеток і виготовляти ялинкові прикраси. З дітьми також буде взаємодіяти театр ОКО, а аніматори підготують для малечі квести, забави та різноманітні атракції. Діти також матимуть своє частування», — каже координаторка проекту Анастасія Яцьків.

Дорослі зможуть побачити театральне дійство від студії естрадних мініатюр «І люди, і ляльки». За традиціями, хлопці та дівчата водитимуть вертеп та колядуватимуть спільно з гуртами «Rockoko» та «ЯгОди», виконавцями Іриною Долею та Назаром Савком.

Також вони окремо куштуватимуть  гарячі страви, салати, закуски, пампухами і святкову кутю.

Запрошені виконавці та майстри долучилися до свята на благодійних засадах, а всі кошти, вилучені під час свята, підуть на облаштування хірургічного відділення Шпиталю Шептицького.

«Це відділення колись функціонувало, але його закрили. Ми знайшли гроші на обладнання відділення, знайшли лікарів, готових навчати інтернів, але потрібно почистити приміщення», — повідомила Анастасія.

Свято розраховане на 250 дорослих і 100 дитячих місць. Вхід для дітей до семи років — безкоштовний. Для дітей від семи років — 100 гривень, а для дорослих квиток коштує 500 гривень.

Попереднє замовлення квитків і детальна інформація: 067 67 90 207; Львів, площа святого Юра, 5.

f9685d4b5df97eeec772f3039c4eeed22eb3bf98
Схожі новини