Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму про Василя Стуса
15 Серпня, 14:40

У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму про Василя Стуса

У понеділок, 26 серпня, у “Кінопалаці” відбудеться ексклюзивний допрем’єрний показ української стрічки «Заборонений» за участі знімальної групи: режисера-постановника Романа Бровка, авторів сценарію Сергія Дзюби та Арсенія Кірсанова, виконавця головної ролі Дмитра Ярошенка, продюсера Артема Денисова і координаторки Наталії Фармус.

Показ відбудеться паралельно у двох залах, щоб усі охочі змогли побачити фільм про великого українського поета та дисидента Василя Стуса.

«1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості», – так творці описують фільм. 

У програмі, окрім показу, вільна для відвідування пресконференція у фойє “Кінопалацу” та спілкування зі знімальною групою після перегляду.

Схожі новини