Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбудеться фестиваль Давньої музики
10 Червня, 12:10

У Львові відбудеться фестиваль Давньої музики

У Львові 15, 16 та 23 червня відбудеться щорічний міжнародний Фестиваль давньої музики. У цьогорічній програмі: майстер-курс та чотири концерти виконавців з України, Швейцарії, Білорусі та Франції. Його особливістю є поєднання композицій давніх епох та сучасності.

Концерти у Львові відбуватимуться: 15 червня о 15.00 у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької та о 20.00 у Латинському кафедральному соборі, 16 червня о 20.00 у «Віденській кав’ярні» та 23 червня о 15.00 у дзеркальній залі палацу Потоцьких.

 

“Проєкт очолить блискучий українсько-швейцарський диригент Богдан Швед, добре знаний у Європі завдяки своїй успішній діяльності в оперних, симфонічних та хорових проектах.  Досвідчений майстер навчатиме учасників  принципів стилістично вивіреної інтерпретації музики бароко, а також правильної вокальної вимови німецьких текстів та вокальної орнаментики,навчатиме поєднанню і рівноваги вокальних та інструментальних тембрів, шляхетної емоційності”, – кажуть організатори.

На концертах виступатимуть: українки Анна Іванюшенко, клавесин та Наталія Кожушко-Максимів,
флейта, француз Жан-Крістоф Фріш, флейта, український хор Барокової капели,  білоруський гурт «Стары Ольса» та інші.

Фото: зі сторінки події у фейсбуці

Схожі новини