Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбудеться фестиваль сучасної бандури
02 Листопада, 10:48

У Львові відбудеться фестиваль сучасної бандури

З понеділка, 4 жовтня, до 10 жовтня у Львові відбудеться третій в Україні фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest, передає Львівська міська рада. У програмі заплановані виступи відомих колективів з різних міст України, концерти бандуристів з США, презентації сучасних альбомів бандур-гуртів, майстер-класи, курси англійської та культурного менеджменту для бандуристів.

6 листопада у галереї сучасної сценографії, що на вул. Городоцькій, 36 презентують унікальний мобільний додаток «Bandura app».

«Минулого року ми запустили сторінку «Bandura online» де можна зіграти на старосвітській бандурі. За кілька місяців цей сайт зірвав фурор. Його переглянули понад 65 мільйонів разів користувачі з усього світу. Після цього успіху ми зрозуміли, що варто створити мобільний додаток. У додатку зібрано 6 унікальних інструментів: чернігівську бандуру, львівську бандуру харківського типу, кобзу, торбан, старосвітську бандуру та один інструмент сюрприз, який можна буде почути на презентації проєкту. Мобільний додаток буде безкоштовний для скачування. Кожен українець зможе спробувати зіграти якусь мелодію, навіть якщо не вміє грати на цьому інструменті”, — каже арт-директорка Lviv Bandur Fest Анастасія Войтюк.

Завершиться фестиваль найбільшим концертом бандуристів у палаці Хоткевича. З повною програмою дійства можна ознайомитися тут.

Фото: з доступних джерел.

Схожі новини