У Львові відбудеться Форум жінок-науковиць | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбудеться Форум жінок-науковиць
07 Лютого, 16:26

У Львові відбудеться Форум жінок-науковиць

У понеділок, 11 лютого, у Львівському будинку вчених відбудеться святкування Всесвітнього дня жінок та дівчат у науці. Організатором заходу є Наукове товариство імені Тараса Шевченка за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

У програмі заходу презентація просвітницького проекту «Жінка в науці». У його рамках створили 10 інформаційно-мистецьких банерів про жінку і науку, а також створили фільм, у якому висвітлено роль науки в житті учасниць проекту. Далі відомі жінки поділяться досвідом поєднання наукової, волонтерської, підприємницької та політичної діяльності. Зокрема, під час панельних дискусії на тему: «Жінка-науковець в політиці», «Жінка-науковець в підприємництві», «Жінка-науковець в сім’ї», «Жінка-науковець в мистецтві».

«Загалом на святі очікують побачити близько 100 жінок-науковиць: кандидаток і докторів наук. Наприкінці форуму найактивніші жінки-науковиці будуть відзначені Подяками за визначні досягнення у розвитку української науки,» – розповідає LMN Зоряна Бурик, доктор наук з державного управління.

Додамо, що Всесвітній день жінок та дівчат у науці є досить молодим святом: вперше його відзначили у 2016 році.

  • 0
  • 416
Відео