Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбудеться фотовиставка про грудне вигодовування у публічних місцях
08 Лютого, 16:21
logo-black

У Львові відбудеться фотовиставка про грудне вигодовування у публічних місцях

Тетяна Пасічник

Сьогодні, 8 лютого,  о 18.00 в URBAN бібліотеці, що на вулиці Устияновича, 4, відбудеться відкриття виставки “Грудне вигодовування у публічному просторі”. Триватиме вона до 14 березня. Головна мета заходу –  сприйняття жінок-годувальниць у суспільстві.

Фото, які представлять на виставці, зроблені фотографинями колективно.

“На фото – реальні львів’янки, які практикують грудне вигодовування у публічному просторі. Ми фотографували їх за звичними справами, коли вони гуляють по місту, ходять у магазин або на ринок, їздять у громадському транспорті та у інших публічних місцях.

Це роботи багатьох фотографів, які захотіли долучитись”,- розповідають LMN організатори.

За словами організаторів, дуже часто у суспільстві не сприймають жінок, які годують у публічному місці. Саме це стало поштовхом для створення виставки.

“Виставка показує жінку, якій не потрібно переховуватися від навколишнього світу під час годування, — додають  організатори. – Це майже непомітний та важливий для дитини процес. Хочемо донести до суспільства, що нічого аморального та дивного у цьому немає”.

Організатори стверджують, що для уникнення незручних ситуацій та звинувачень жінки змушені бути прив’язаними до домівки під час годування. Кажуть, хочуть зруйнувати ці застарілі погляди.

Вхід на виставку вільний, відвідати її може будь-хто. Однак, приходити можна згідно з графіком роботи бібліотеки: вівторок-п’ятниця з 11.00 до 20.00, субота-неділя з 11.00 до 19.00.

Організаторами є ГО «Феміністична майстерня» за підтримки URBAN бібліотеки та Фонду інституту «Відкрите суспільство» у співпраці з Правовою ініціативою Фондів відкритого суспільства.

Фото: умовне.

Схожі новини