У Львові відбудеться презентація документального фільму “Вірю, чекаю, молюся” – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбудеться презентація документального фільму “Вірю, чекаю, молюся”
22 Листопада, 17:18

У Львові відбудеться презентація документального фільму “Вірю, чекаю, молюся”

Основна тема фільму: війна на Сході

“Вірю, чекаю, молюся” розповідає про зниклих безвісти на полонених. Оскільки цей тиждень – час початку Революції Гідності, такий фільм як ніколи доречний. Про це розповіли у Львівській міськраді.

«Відповідальність держави щодо долі власних громадян та захисту їхніх прав є безумовною й надзвичайно високою. Привертання уваги до доль бійців і цивільних, що пройшли жорстоке та нелюдське поводження на непідконтрольній території, зазнали серйозних психологічних травм — один із напрямків сюжету фільму. Коментарі дають як чоловіки, так і жінки. На жаль, ставлення до жінок у полоні не менш жорстоке, ніж до чоловіків. Зібрані докази та показання свідків вказують на те, що деякі злочини, вчинені на сході під час військового конфлікту, цілком можуть бути кваліфіковані як злочини проти людяності,” – розповідають організатори.

У фільмі є коментарі судмедекспертів, пошукових організацій, “Червоного Хреста”, психологів та волонтерів. У центрі уваги родини, що кілька років намагаються розшукати своїх рідних.
Презентація фільму відбудеться сьогодні о 19.00, у Довженко Центр.

Відео