Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбудеться жіночий форум «Superwoman Lviv»
19 Листопада, 20:56

У Львові відбудеться жіночий форум «Superwoman Lviv»

У суботу, 23 листопада, у Львові відбудеться масштабний форум «Superwoman Lviv». Близько 500 жінок зберуться, щоб поговорити про лідерство, підприємництво, баланс, піклування про себе, красу та здоров’я. Організатори підготували практичні та бізнес-майстер-класи, виступи експертів та багато подарунків, передає Львівська міська рада.

«Я не знайшла для себе нічого, що мене б надихало, тому вирішила організувати такий захід. Жінки дуже відрізняються у різних регіонах. Це стосується побуту та поглядів на життя й суспільство. Та, попри все, вони стикаються зі схожими проблемами. Жінка часто втрачає себе за всіма тими базовими речами, які в нашому житті все ще залишаються у відповідальності жінки», — каже організаторка заходу Катерина Писанко.

На форумі буде 10 спікерів, із яких 5 — зі Львова, і 5 — з Одеси та Києва. Серед них — телеведуча Яніна Соколова, консультантка з ораторської майстерності Ірина Снітинська, бізнес-коуч та Global HR Business Partnership компанії SoftServe Рената Чучмай та інші. Також спікером вперше буде чоловік — співзасновник холдингу емоцій «FEST» Андрій Худо.

«На форумі ніколи ще не було чоловіків, адже захід завжди декларувався як суто жіночий. Але ми вирішили спробувати. Це цікавий досвід — послухати історії з чоловічої точки зору», — додає Катерина Писанко.

Спочатку «Superwoman» проводили лише у Львові, тоді підключилася Одеса, а згодом — і Київ. Наступного року організаторки планують підкорити Харків та Дніпро. На весну 2020 року організаторки вже планують наступний форум «Superwoman». Передбачається, що він відбуватиметься двічі на рік.

«Моя ідея — зробити форум для жінок, які просто живуть своїм життям, вирішують свої проблеми, а не намагаються стати ідеальними партнерками для чоловіка чи кращою за нього. Ця подія — для тих, хто заміжні чи незаміжні, хто має бізнес чи ні, хто збирається народжувати чи ні, — тобто для всіх жінок, без винятку», — каже спікерка форуму Ірина Снітинська.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини