Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відбувається акція на підтримку затриманого у Польщі учасника АТО
09 Листопада, 20:59
logo-black

У Львові відбувається акція на підтримку затриманого у Польщі учасника АТО

Сьогодні, 9 листопада, о 19.45 під стінами посольства Республіки Польщі у Львові зібралося декілька десятків людей. Вони виступають на підтримку затриманого у Польщі учасника АТО Ігоря Мазура з позивним “Тополя”. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Ігор Зінкевич.

Сьогодні Мазура затримали на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Росії. За інформацією омбудсмена Людмили Денісової до Мазура не допускають українського консула та не надають адвоката.

Ігор Мазур є одним з лідерів УНА-УНСО, а також співробітником Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.

“Росія буде робити все, щоб в інших державах за сфабрикованими справами заарештовували українських добровольців. Коли в Україні почалася війна, Європа не могла зрозуміти, чому таке сталося. Але якщо ми озирнемося на 70 років назад, то зрозуміємо, що такі речі вже відбувалися. Росія продовжує роботи те, що робила під час Другої Світової. На Україні вона не закінчить. Наступною може бути Польща. Ніхто не застрахований, що їхні землі не анексують. “Тополя” один з тих, хто давав відсіч цій державі. Якщо Польща не відпустить його, а буде переслідувати інших наших патріотів, то багато поляків опиняться в такій самій ситуації”, – кажуть організатори акції.

Люди під посольством вигукують “Сьогодні ми – завтра ви”.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Ігоря Зінкевича.

74795749_2575143409205935_3579527582455955456_n
  • 0
  • 1123
Схожі новини