У Львові відбувається благодійний блошиний ринок для дівчат | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбувається благодійний блошиний ринок для дівчат
13 Жовтня, 13:35
logo-black

У Львові відбувається благодійний блошиний ринок для дівчат

Сьогодні, 13 жовтня, у Львові у трамвайному депо на перехресті вул. Сахарова та Вітовського відбувається перший блошиний ринок для дівчат «Тлум&Крам». 10% виручених коштів віддадуть на лікування 6-річного Любомира Яремко, який народився з порушенням ЦНС у вигляді гіпогенезіі мозолистого тіла, збіжної косини та потемніння рогівки. Для проходження планової терапії потрібно зібрати 66 тис. грн.

Дійство розпочалося о 12.00. Напередодні львів’янки мали змогу зареєструватися для участі та принести власний одяг, аксесуари, взуття, книги та посуд на продаж. Вхід для відвідувачів безкоштовний.

«Блошині ринки — це не лише можливість придбати щось виняткове чи позбутись непотрібного. Це також про особливу атмосферу — той час, коли можна досхочу набутись з подругами та знайомими, – каже співорганізаторка заходу Дара Бурко, передає Львівська міськрада. – Ми очікували певний інтерес до події, але не сподівались, що кожна наша знайома запросить десять своїх. Для такої кількості гостей довелось знайти простору локацію — захід відбудеться у Lem Station, це приміщення колишнього трамвайного депо».

Наступний «Тлум&Крам» планують провести у грудні.

Фото: соціальні мережі

Фото основне: ілюстративне

Відео